Kopen STN9360 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 600V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 10mA, 100mA |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-223 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1.6W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-261-4, TO-261AA |
| Andere namen: | 497-13429-2 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STN9360 |
| Frequentie - Transition: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 600V 500mA 1.6W Surface Mount SOT-223 |
| Beschrijving: | TRANS PNP 600V 0.5A SOT-223 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 120 @ 20mA, 5V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 10µA |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |