STPS10M80CR
STPS10M80CR
Onderdeel nummer:
STPS10M80CR
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK
Data papier:
STPS10M80CR.pdf
Invoering
Kopen STPS10M80CR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:705mV @ 5A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):80V
Leverancier Device Pakket:I2PAK
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Andere namen:497-11339-5
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:175°C (Max)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:STPS10M80CR
Uitgebreide beschrijving:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 80V 5A Through Hole TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
diode Type:Schottky
diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Beschrijving:DIODE ARRAY SCHOTTKY 80V I2PAK
Current - Reverse Lekkage @ Vr:20µA @ 80V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode):5A