STPS16170CB-TR
Onderdeel nummer:
STPS16170CB-TR
Beschrijving:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK
Data papier:
STPS16170CB-TR.pdf
Invoering
Kopen STPS16170CB-TR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:920mV @ 8A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):170V
Leverancier Device Pakket:D-Pak
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Andere namen:497-6078-2
STPS16170CBTR
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:175°C (Max)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:7 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:STPS16170CB-TR
Uitgebreide beschrijving:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 170V 8A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
diode Type:Schottky
diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Beschrijving:DIODE ARRAY SCHOTTKY 170V DPAK
Current - Reverse Lekkage @ Vr:15µA @ 170V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode):8A