Kopen STPS20SM60SR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 630mV @ 20A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 60V |
| Leverancier Device Pakket: | I2PAK |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA |
| Andere namen: | 497-12307 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | 150°C (Max) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STPS20SM60SR |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 60V 20A Through Hole I2PAK |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 60V 20A I2PAK |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 85µA @ 60V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 20A |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |