Kopen STPS2L40ZFY met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 630mV @ 2A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 40V |
| Leverancier Device Pakket: | SOD-123F |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOD-123F |
| Andere namen: | 497-17155-2 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STPS2L40ZFY |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Schottky 40V 2A Surface Mount SOD-123F |
| diode Type: | Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 40V 2A SOD123F |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 35µA @ 40V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 2A |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |