STPS61L45CW
STPS61L45CW
Onderdeel nummer:
STPS61L45CW
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3
Data papier:
STPS61L45CW.pdf
Invoering
Kopen STPS61L45CW met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:560mV @ 30A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):45V
Leverancier Device Pakket:TO-247-3
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-247-3
Andere namen:497-7570-5
STPS61L45CW-ND
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:150°C (Max)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:7 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:STPS61L45CW
Uitgebreide beschrijving:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 45V 30A Through Hole TO-247-3
diode Type:Schottky
diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Beschrijving:DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247-3
Current - Reverse Lekkage @ Vr:1.5mA @ 45V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode):30A