Kopen STPSC406B-TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.9V @ 4A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 600V |
| Leverancier Device Pakket: | D-Pak |
| Snelheid: | No Recovery Time > 500mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 0ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-10103-2 STPSC406BTR |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 175°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STPSC406B-TR |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Silicon Carbide Schottky 600V 4A Surface Mount D-Pak |
| diode Type: | Silicon Carbide Schottky |
| Beschrijving: | DIODE SCHOTTKY 600V 4A DPAK |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 50µA @ 600V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 4A |
| Capaciteit @ Vr, F: | 200pF @ 0V, 1MHz |
| Email: | [email protected] |