Kopen STR3A151 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 8.1 V ~ 32 V |
|---|---|
| Spanning - opstarten: | 15.3V |
| Voltage - Breakdown: | 650V |
| topologie: | Flyback |
| Leverancier Device Pakket: | 8-DIP |
| Serie: | STR3A100 |
| Vermogen (Watt): | 37W |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Output Isolatie: | Isolated |
| Andere namen: | STR3A151 DK |
| Temperatuur: | -40°C ~ 115°C (TA) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STR3A151 |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie - Schakelen: | 67kHz |
| Foutbescherming: | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage |
| Uitgebreide beschrijving: | Converter Offline Flyback Topology 67kHz 8-DIP |
| Arbeidscyclus: | 74% |
| Beschrijving: | IC PWM AC/DC CONVERTER 8DIP |
| Beheersfuncties: | - |
| Email: | [email protected] |