Kopen STS15N4LLF5 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 1V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SO |
| Serie: | STripFET™ V |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 6.7 mOhm @ 7.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 3W (Tc) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | 497-10579-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STS15N4LLF5 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1570pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 12.9nC @ 4.5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 40V 15A (Tc) 3W (Tc) Surface Mount 8-SO |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 40V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 40V 15A 8SOIC |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 15A (Tc) |
| Email: | [email protected] |