Kopen STT5N2VH5 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 700mV @ 250µA (Min) |
|---|---|
| Vgs (Max): | ±8V |
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-6 |
| Serie: | STripFET™ V |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 30 mOhm @ 2A, 4.5V |
| Vermogensverlies (Max): | 1.6W (Tc) |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 |
| Andere namen: | 497-13786-6 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STT5N2VH5 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 367pF @ 16V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 4.6nC @ 4.5V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 20V 1.6W (Tc) Surface Mount SOT-23-6 |
| Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan): | 2.5V, 4.5V |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 20V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 20V SOT23-6 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | - |
| Email: | [email protected] |