STU80N4F6
STU80N4F6
Onderdeel nummer:
STU80N4F6
Fabrikant:
ST
Beschrijving:
MOSFET N CH 40V 80A IPAK
Data papier:
STU80N4F6.pdf
Invoering
Kopen STU80N4F6 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
VGS (th) (Max) @ Id:4V @ 250µA
Vgs (Max):±20V
Technologie:MOSFET (Metal Oxide)
Leverancier Device Pakket:TO-251
Serie:DeepGATE™, STripFET™ VI
Rds On (Max) @ Id, VGS:6.3 mOhm @ 40A, 10V
Vermogensverlies (Max):70W (Tc)
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Andere namen:497-13657-5
Temperatuur:-55°C ~ 175°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:STU80N4F6
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds:2150pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs:36nC @ 10V
FET Type:N-Channel
FET Feature:-
Uitgebreide beschrijving:N-Channel 40V 80A (Tc) 70W (Tc) Through Hole TO-251
Aandrijfspanning (Max. Rds Aan, Min. Rds Aan):10V
Drain naar de Bron Voltage (Vdss):40V
Beschrijving:MOSFET N CH 40V 80A IPAK
Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C:80A (Tc)