Kopen STU8NM50N met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 4V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | I-Pak |
| Serie: | MDmesh™ II |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 790 mOhm @ 2.5A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 45W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA |
| Andere namen: | 497-12368 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STU8NM50N |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 364pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 14nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 500V 5A (Tc) 45W (Tc) Through Hole I-Pak |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 500V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 500V 5A IPAK |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 5A (Tc) |
| Email: | [email protected] |