Kopen STW20NM50FD met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 5V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | TO-247-3 |
| Serie: | FDmesh™ |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 250 mOhm @ 10A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 214W (Tc) |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-247-3 |
| Andere namen: | 497-2717-5 |
| Temperatuur: | 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 22 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | STW20NM50FD |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 1380pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 53nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 500V 20A (Tc) 214W (Tc) Through Hole TO-247-3 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 500V |
| Beschrijving: | MOSFET N-CH 500V 20A TO-247 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 20A (Tc) |
| Email: | [email protected] |