Kopen SY100E310LJY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 28-PLCC (11.51x11.51) |
| Serie: | 100E |
| Ratio - Input: Output: | 2:8 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-LCC (J-Lead) |
| uitgang: | LVECL, LVPECL |
| Andere namen: | 576-5044-5 SY100E310LJY-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY100E310LJY |
| Invoer: | LVECL, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 800MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 800MHz 28-LCC (J-Lead) |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 2:8 800MHZ 28PLCC |
| Email: | [email protected] |