Kopen SY10EL34LZI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.8 V |
|---|---|
| Type: | Clock Generator |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SOIC |
| Serie: | 10EL, Precision Edge® |
| Ratio - Input: Output: | 1:3 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL: | No |
| uitgang: | Clock |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY10EL34LZI |
| Invoer: | ECL, PECL |
| Frequentie - Max: | - |
| Divider / Multiplier: | Yes/No |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK GEN /2/4/6 5V/3.3V 16SOIC |
| Email: | [email protected] |