Kopen SY10EP08VKC-TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| Serie: | 10EP |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Differential |
| Andere namen: | SY10EP08VKC TR SY10EP08VKC TR-ND SY10EP08VKCTR SY10EP08VKCTR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal ingangen: | 2 Input (1, 1) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY10EP08VKC-TR |
| Type logica: | XOR/XNOR Gate |
| Uitgebreide beschrijving: | XOR/XNOR Gate Configurable 1 Circuit 2 Input (1, 1) Input 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC GATE XOR/XNOR 3.3V/5V 8-MSOP |
| Current - Output Hoog, Laag: | - |
| Email: | [email protected] |