Kopen SY10EP31VKG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | -3 V ~ -5.5 V |
|---|---|
| Type: | D-Type |
| Trigger Type: | Positive Edge |
| Serie: | 10EP |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Differential |
| Andere namen: | 576-2518 SY10EP31VKG-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal elementen: | 1 |
| Aantal bits per element: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Signaalvertraging @ V, Max CL: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY10EP31VKG |
| Functie: | Set(Preset) and Reset |
| Beschrijving: | IC D-TYPE POS TRG SNGL 8MSOP |
| Current - Quiescent: | 45mA |
| Current - Output Hoog, Laag: | - |
| Klokfrequentie: | 3GHz |
| Email: | [email protected] |