Kopen SY55851UKI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| Serie: | SY55 |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Differential |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal ingangen: | 2 |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY55851UKI |
| Type logica: | Configurable Multiple Function |
| Uitgebreide beschrijving: | Configurable Multiple Function Configurable 1 Circuit 2 Input 10-MSOP |
| Beschrijving: | IC GATE 3.0GHZ 100OHM 10-MSOP |
| Current - Output Hoog, Laag: | - |
| Email: | [email protected] |