Kopen SY56020RMG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 2.625 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution) |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MLF® (3x3) |
| Serie: | Precision Edge® |
| Ratio - Input: Output: | 1:4 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-VFQFN Exposed Pad, 16-MLF® |
| uitgang: | CML |
| Andere namen: | 576-3309-5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY56020RMG |
| Invoer: | LVDS, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 4.5GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 4.5GHz 16-VFQFN Exposed Pad, 16-MLF® |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 1:4 4.5GHZ 16MLF |
| Email: | [email protected] |