Kopen SY58034UMI met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 32-MLF® (5x5) |
| Serie: | Precision Edge® |
| Ratio - Input: Output: | 2:6 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| uitgang: | CML |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY58034UMI |
| Invoer: | CML, LVDS, PECL |
| Frequentie - Max: | 7.5GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 7.5GHz 32-VFQFN Exposed Pad, 32-MLF® |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 2:6 7.5GHZ 32MLF |
| Email: | [email protected] |