Kopen SY87739LHY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFP-EP (7x7) |
| Serie: | AnyClock® |
| Ratio - Input: Output: | 1:1 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 32-TQFP Exposed Pad |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | PECL |
| Andere namen: | 576-2545 SY87739LHY-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY87739LHY |
| Belangrijkste doel: | Ethernet, Fibre Channel, SONET/SDH/ATM |
| Invoer: | PECL |
| Frequentie - Max: | 729MHz |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC SYNTHESIZER FRACTION N 32TQFP |
| Email: | [email protected] |