Kopen SY88305BLEY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP-EP |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Differential |
| Andere namen: | 576-3059 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY88305BLEY |
| Uitgebreide beschrijving: | Limiting Amplifier 1 Circuit Differential 10-MSOP-EP |
| Beschrijving: | IC OPAMP LIMITING 10MSOP |
| Current - Supply: | 38mA |
| Current - Output / Channel: | 50mA |
| Amplifier Type: | Limiting |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |