Kopen SY89823LHG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.15 V ~ 3.45 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Translator |
| Leverancier Device Pakket: | 64-EP-TQFP |
| Serie: | Precision Edge® |
| Ratio - Input: Output: | 2:22 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 64-TQFP Exposed Pad |
| uitgang: | HSTL |
| Andere namen: | 576-1429 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY89823LHG |
| Invoer: | HSTL, LVPECL |
| Frequentie - Max: | 500MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer, Translator IC 500MHz 64-TQFP Exposed Pad |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 2:22 500MHZ 64TQFP |
| Email: | [email protected] |