Kopen SY89874AUMG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.375 V ~ 3.63 V |
|---|---|
| Type: | Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 16-QFN (3x3) |
| Serie: | Precision Edge® |
| Ratio - Input: Output: | 1:2 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| uitgang: | LVPECL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | SY89874AUMG |
| Invoer: | CML, HSTL, LVCMOS, LVDS, LVTTL, PECL |
| Frequentie - Max: | 2.5GHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Clock Fanout Buffer (Distribution), Divider, Multiplexer IC 2.5GHz 16-VFQFN Exposed Pad |
| Differential - Input: Output: | Yes/Yes |
| Beschrijving: | IC CLK BUFFER 1:2 2.5GHZ 16QFN |
| Email: | [email protected] |