Kopen T1625T-8I met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 800V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Standard |
| Leverancier Device Pakket: | TO-220AB Insulated |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 Full Pack |
| Andere namen: | 497-12875-5 T1625T8I |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | T1625T-8I |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Standard 800V 16A Through Hole TO-220AB Insulated |
| Beschrijving: | TRIAC 800V 16A TO220AB |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 16A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 120A, 126A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 35mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 25mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |