Kopen T435-600B met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1.3V |
| triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Leverancier Device Pakket: | D-Pak |
| Serie: | Snubberless™ |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Andere namen: | 497-3798 497-3798-5 T435600B |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | T435-600B |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 4A Surface Mount D-Pak |
| Beschrijving: | TRIAC ALTERNISTOR 600V 4A DPAK |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 4A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 30A, 31A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 35mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 35mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |