T500088004AQ
Onderdeel nummer:
T500088004AQ
Fabrikant:
Powerex, Inc.
Beschrijving:
SCR PHASE CTRL MOD 800V 80A
Data papier:
T500088004AQ.pdf
Invoering
Kopen T500088004AQ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):2.2V
Voltage - Off State:800V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):3V
Leverancier Device Pakket:-
Serie:-
SCR Type:Standard Recovery
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:TO-209AC, TO-94-4, Stud
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Chassis, Stud Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:T500088004AQ
Uitgebreide beschrijving:SCR 800V 125A Standard Recovery Chassis, Stud Mount
Beschrijving:SCR PHASE CTRL MOD 800V 80A
Current - On State (It (RMS)) (Max):125A
Current - On State (It (AV)) (Max):80A
Current - Off staat (Max):10mA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):1800A @ 60Hz
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):150mA