T627122054DN
Onderdeel nummer:
T627122054DN
Fabrikant:
Powerex, Inc.
Beschrijving:
SCR FAST SW 1200V 200A TO200AB
Data papier:
T627122054DN.pdf
Invoering
Kopen T627122054DN met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):2.1V
Voltage - Off State:1200V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):3V
Leverancier Device Pakket:T62
Serie:-
SCR Type:Standard Recovery
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-200AA, A-PUK
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Stud Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:T627122054DN
Uitgebreide beschrijving:SCR 1200V 315A Standard Recovery Stud Mount T62
Beschrijving:SCR FAST SW 1200V 200A TO200AB
Current - On State (It (RMS)) (Max):315A
Current - On State (It (AV)) (Max):200A
Current - Off staat (Max):25mA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):4000A @ 60Hz
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):150mA