T700023504BY
Onderdeel nummer:
T700023504BY
Fabrikant:
Powerex, Inc.
Beschrijving:
SCR PHASE CTRL MOD 200V 350A
Data papier:
T700023504BY.pdf
Invoering
Kopen T700023504BY met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - On State (Vtm) (Max):1.4V
Voltage - Off State:200V
Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max):3V
Leverancier Device Pakket:TO-209 Variation
Serie:-
SCR Type:Standard Recovery
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:TO-209 Variation
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Chassis, Stud Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:T700023504BY
Uitgebreide beschrijving:SCR 200V 550A Standard Recovery Chassis, Stud Mount TO-209 Variation
Beschrijving:SCR PHASE CTRL MOD 200V 350A
Current - On State (It (RMS)) (Max):550A
Current - On State (It (AV)) (Max):350A
Current - Off staat (Max):30mA
Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM):9100A, 10000A
Current - Gate Trigger (Igt) (Max):150mA