Kopen T7270848B4DN met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - On State (Vtm) (Max): | 2.3V |
|---|---|
| Voltage - Off State: | 800V |
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 3V |
| Leverancier Device Pakket: | T-72 |
| Serie: | - |
| SCR Type: | Standard Recovery |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SC-20, Stud |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Stud Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | T7270848B4DN |
| Uitgebreide beschrijving: | SCR 800V 750A Standard Recovery Stud Mount T-72 |
| Beschrijving: | SCR FAST SW 475A 800V TO-220AC |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 750A |
| Current - On State (It (AV)) (Max): | 475A |
| Current - Off staat (Max): | 30mA |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 8000A @ 60Hz |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 150mA |
| Email: | [email protected] |