Kopen T850H-6G met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Off State: | 600V |
|---|---|
| Spanning - Gate Trigger (VGT) (Max): | 1V |
| triac Type: | Alternistor - Snubberless |
| Leverancier Device Pakket: | D2PAK |
| Serie: | Snubberless™ |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | T850H-6G |
| Uitgebreide beschrijving: | TRIAC Alternistor - Snubberless 600V 8A Surface Mount D2PAK |
| Beschrijving: | TRIAC ALTERNISTOR 600V 8A D2PAK |
| Current - On State (It (RMS)) (Max): | 8A |
| Current -. Niet Rep Surge 50, 60Hz (ITSM): | 80A, 84A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 75mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max): | 50mA |
| Configuratie: | Single |
| Email: | [email protected] |