Kopen TA025PW33R0J met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±5% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±100ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | Powerchip® |
| Size / Dimension: | 2.220" L x 0.240" W (56.39mm x 6.10mm) |
| Serie: | Power Chip® TA |
| Weerstand (Ohm): | 33 |
| Vermogen (Watt): | 25W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | OHTA025PW33R0J OHTA025PW33R0J-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 180°C |
| Aantal Beëindiging: | 4 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TA025PW33R0J |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.189" (30.21mm) |
| Kenmerken: | - |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 33 Ohm ±5% 25W Through Hole Resistor Radial Thick Film |
| Beschrijving: | RES 33 OHM 25W 5% RADIAL |
| Samenstelling: | Thick Film |
| Email: | [email protected] |