Kopen TBF-2012-245-R1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Nominale: | - |
|---|---|
| waarden: | - |
| Type: | Band Pass |
| Technologie: | Thin Film |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serie: | TBF |
| Resistance - Channel (Ohm): | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| Andere namen: | 408-1301-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TBF-2012-245-R1 |
| Hoogte: | 0.020" (0.50mm) |
| filter Order: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Thin Film EMI Filter Band Pass 1 Channel 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad |
| ESD-bescherming: | No |
| Beschrijving: | FILTER THIN FILM 2.45GHZ SMD |
| Actueel: | - |
| Center / Cutoff Frequency: | 2.45GHz (Center) |
| verzwakking Value: | 25dB @ 1.71 ~ 1.91GHz, 30dB @ 880 ~ 960MHz |
| toepassingen: | Bluetooth, GPS, WLAN |
| Email: | [email protected] |