Kopen TC850CLW713 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | ±5V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | ±5V |
| Leverancier Device Pakket: | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Serie: | - |
| Sampling Rate (Per Second): | 40 |
| Reference Type: | External |
| Verhouding - S / H: ADC: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 44-LCC (J-Lead) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal ingangen: | 1 |
| Aantal bits: | 15 |
| Aantal A / D omzetters: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TC850CLW713 |
| Input Type: | Differential |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 15 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Dual Slope 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Beschrijving: | IC ADC 15BIT FAST 44PLCC |
| data Interface: | Parallel |
| Configuratie: | MUX-ADC |
| architectuur: | Dual Slope |
| Email: | [email protected] |