Kopen TCA6408ZXYR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.65 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-BGA Microstar Junior (2.5x3.0) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-UFBGA |
| Output Type: | Push-Pull |
| Andere namen: | 296-24755-2 TCA6408ZXYR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal I / O: | 8 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TCA6408ZXYR |
| interrupt Output: | Yes |
| Interface: | I²C, SMBus |
| Kenmerken: | POR |
| Uitgebreide beschrijving: | I/O Expander 8 I²C, SMBus 20-BGA Microstar Junior (2.5x3.0) |
| Beschrijving: | IC I/O EXPANDER I2C 8B 20BGA |
| Huidige - Output Source / Zink: | 10mA, 25mA |
| Klokfrequentie: | 400kHz |
| Email: | [email protected] |