Kopen TCAN1051HGDQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SOIC |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Ontvanger Hysterese: | 120mV |
| Protocol: | CAN |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | 296-44168-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 1/1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TCAN1051HGDQ1 |
| Uitgebreide beschrijving: | 1/1 Transceiver Half CAN 8-SOIC |
| tweezijdig: | Half |
| Beschrijving: | IC TXRX CAN FAULT PROT 8SOIC |
| Datasnelheid: | 5Mbps |
| Email: | [email protected] |