Kopen TCF6 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 300V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | 600V |
| Size / Dimension: | 1.880" L x 0.750" W x 1.270" H (47.75mm x 19.05mm x 32.26mm) |
| Serie: | CUBEFuse™ TCF |
| Reactietijd: | Slow |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Blade Type, Module |
| Andere namen: | 283-3207 TCF6-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 80°C |
| montage Type: | Holder |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smelting I²t: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TCF6 |
| Fuse Type: | Rectangular |
| Kenmerken: | Indicating |
| Beschrijving: | FUSE RECT 6A 600VAC/300VDC BLADE |
| Huidige score: | 6A |
| Klasse: | - |
| Breaking Capacity @ nominale spanning: | 300kA AC, 100kA DC |
| goedkeuringen: | CE, CSA, UL |
| toepassingen: | Electrical, Industrial |
| Email: | [email protected] |