Kopen TDE1707BFPT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | Not Required |
|---|---|
| Voltage - Load: | 6 V ~ 48 V |
| switch Type: | General Purpose |
| Leverancier Device Pakket: | 8-SO |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | - |
| Ratio - Input: Output: | 1:2 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Bipolar |
| Uitgangsconfiguratie: | High Side or Low Side |
| Andere namen: | 497-3674 497-3674-2 497-3674-ND |
| Temperatuur: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TDE1707BFPT |
| Interface: | On/Off |
| Input Type: | Non-Inverting |
| Kenmerken: | 5V Regulated Output |
| Foutbescherming: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature |
| Beschrijving: | IC SWITCH INTELL PWR 0.5A 8-SOIC |
| Current - Output (Max): | 500mA |
| Email: | [email protected] |