THS3001HVCDGNR
Onderdeel nummer:
THS3001HVCDGNR
Fabrikant:
Beschrijving:
IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
Data papier:
THS3001HVCDGNR.pdf
Invoering
Kopen THS3001HVCDGNR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Supply, Single / Dual (±):9 V ~ 37 V, ±4.5 V ~ 18.5 V
Voltage - Input Offset:1mV
Leverancier Device Pakket:8-MSOP-PowerPad
slew Rate:6500 V/µs
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Output Type:-
Temperatuur:0°C ~ 70°C
Aantal circuits:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:THS3001HVCDGNR
Gain Bandwidth Product:1.75GHz
Uitgebreide beschrijving:Current Feedback Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad
Beschrijving:IC OPAMP CFA 1.75GHZ 8MSOP
Current - Supply:6.9mA
Current - Output / Channel:120mA
Current - Input Bias:2µA
Amplifier Type:Current Feedback
-3dB bandbreedte:420MHz