Kopen THS4531IDGKR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 200µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-VSSOP |
| slew Rate: | 390 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Differential, Rail-to-Rail |
| Andere namen: | 296-30342-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | THS4531IDGKR |
| Gain Bandwidth Product: | 27MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential, Rail-to-Rail 8-VSSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP DIFF 27MHZ RRO 8VSSOP |
| Current - Supply: | 250µA |
| Current - Output / Channel: | 25mA |
| Current - Input Bias: | 160nA |
| Amplifier Type: | Differential |
| -3dB bandbreedte: | 36MHz |
| Email: | [email protected] |