Kopen THS4631DGNG4 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 10 V ~ 30 V, ±5 V ~ 15 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 260µV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP-PowerPad |
| slew Rate: | 1000 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | THS4631DGNG4 |
| Gain Bandwidth Product: | 210MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-MSOP-PowerPad |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 210MHZ 8MSOP |
| Current - Supply: | 11.5mA |
| Current - Output / Channel: | 98mA |
| Current - Input Bias: | 50pA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | 325MHz |
| Email: | [email protected] |