Kopen THS6012IGQER met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 16 V |
|---|---|
| Type: | Driver |
| Leverancier Device Pakket: | 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Serie: | - |
| Protocol: | DSL |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 80-VFBGA |
| Andere namen: | 296-10062-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 2/0 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | THS6012IGQER |
| Uitgebreide beschrijving: | 2/0 Driver DSL 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC DUAL 500MA LINE DRVR 80-BGA |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |