Kopen THS6226AIRHBT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 10 V ~ 12.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 32-VQFN (5x5) |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-40583-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | THS6226AIRHBT |
| Interface: | Serial |
| inclusief: | - |
| Functie: | VDSL2 Line Driver Amplifier |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC VDSL2 Line Driver Amplifier 32-VQFN (5x5) |
| Beschrijving: | IC LINE DVR VDSL2 H FIX 32VQFN |
| Current - Supply: | 24.6mA |
| Email: | [email protected] |