TL4050C50IDCKR
Onderdeel nummer:
TL4050C50IDCKR
Fabrikant:
Beschrijving:
IC VREF SHUNT 5V SC70
Data papier:
TL4050C50IDCKR.pdf
Invoering
Kopen TL4050C50IDCKR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):5V
Voltage - Output (Max):-
Voltage - Input:-
Tolerantie:±0.5%
temperatuurcoëfficiënt:50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:SC-70-5
Serie:-
Reference Type:Shunt
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Output Type:Fixed
Andere namen:296-22824-2
TL4050C50IDCKRG4
TL4050C50IDCKRG4-ND
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Geluid - 10Hz tot 10kHz:93µVrms
Ruis - 0,1Hz tot 10Hz:-
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:8 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:TL4050C50IDCKR
Uitgebreide beschrijving:Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5
Beschrijving:IC VREF SHUNT 5V SC70
Current - Supply:-
Current - Output:15mA