Kopen TLC59208FIRGYR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 3V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 5.5V |
| Voltage - Output: | 17V |
| Type: | Linear |
| topologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 16-VQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-36989-2 TLC59208FIRGYR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 8 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLC59208FIRGYR |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 8 Output Linear PWM Dimming 50mA 16-VQFN (4x4) |
| dimmen: | PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRVR LIN DIM 50MA 16VQFN |
| Current - Output / Channel: | 50mA |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |