Kopen TLC6C5912PWR met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 3V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 5.5V |
| Voltage - Output: | 40V |
| Type: | Linear |
| topologie: | Shift Register |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 12 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLC6C5912PWR |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 12 Output Linear Shift Register Dimming 50mA 20-TSSOP |
| dimmen: | - |
| Beschrijving: | IC LED DRVR 12BIT 20TSSOP |
| Current - Output / Channel: | 50mA |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |