Kopen TLC7135CN met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Andere namen: | 296-10350-5 TLC7135CNG4 TLC7135CNG4-ND |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLC7135CN |
| Interface: | BCD |
| Display-type: | LED, LCD |
| Cijfers of tekens: | A/D 4.5 Digits |
| Beschrijving: | IC 4-1/2 DIGIT A/D CONV 28-DIP |
| Current - Supply: | 1mA |
| Configuratie: | - |
| Email: | [email protected] |