Kopen TLV320AIC1109PBS met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 2.7 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Type: | PCM |
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFP (5x5) |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N Ratio, ADC / DAC's (db) Typ: | - |
| Resolution (Bits): | 15 b |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-TQFP |
| Andere namen: | 296-13002-2 TLV320A1109PBSG4 TLV320A1109PBSG4-ND TLV320AIC1109PBSG4 TLV320AIC1109PBSG4-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal ADC / DAC's: | 1 / 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLV320AIC1109PBS |
| Uitgebreide beschrijving: | PCM Interface 15 b PCM Audio Interface 32-TQFP (5x5) |
| Dynamic Range, ADC / DAC's (db) Typ: | - |
| Beschrijving: | IC PCM CODEC PROG 15BIT 32-TQFP |
| data Interface: | PCM Audio Interface |
| Email: | [email protected] |