Kopen TLV320AIC3107IYZFT met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Digital: | 1.525 V ~ 1.95 V |
|---|---|
| Voltage - Supply, Analog: | 2.7 V ~ 3.6 V |
| Type: | Stereo Audio |
| Leverancier Device Pakket: | 42-DSBGA |
| Sigma Delta: | Yes |
| Serie: | - |
| S / N Ratio, ADC / DAC's (db) Typ: | 92 / 96 |
| Resolution (Bits): | 24 b |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 42-UFBGA, DSBGA |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal ADC / DAC's: | 2 / 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLV320AIC3107IYZFT |
| Uitgebreide beschrijving: | Stereo Audio Interface 24 b I²C, Serial 42-DSBGA |
| Dynamic Range, ADC / DAC's (db) Typ: | 91 / 92 |
| Beschrijving: | IC LP STEREO CODEC I2C 42DSBGA |
| data Interface: | I²C, Serial |
| Email: | [email protected] |