Kopen TLV7103318QDSERQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 3.3V, 1.8V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2 V ~ 5.5 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | 0.14V @ 200mA, - |
| Leverancier Device Pakket: | 6-WSON (1.5x1.5) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| regulator Topologie: | Positive Fixed |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 6-WFDFN |
| Andere namen: | 296-40641-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Regulators: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | TLV7103318QDSERQ1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V, 1.8V 200mA 6-WSON (1.5x1.5) |
| Beschrijving: | IC REG LDO 3.3V/1.8V 0.2A 6WSON |
| Current - Output: | 200mA |
| Current - Limit (Min): | 220mA |
| Email: | [email protected] |